Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Wyszukiwarka

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Aktualności

Wybór redakcji PC World 2016

22.12.2016

nagroda_pc.pngMarka Asarto została wyróżniona tytułem „Wybór redakcji” w niezależnym teście alternatywnych materiałów eksploatacyjnych, przeprowadzonym przez magazyn PC World.  
Testowany toner Asarto AS-LB2320BN uzyskał wysoką ocenę końcową w kategorii zamienników tonerów do drukarek marki Brother. Ocenie poddano opakowanie, wydajność oraz koszt druku. 
Zamiennik Asarto do drukarek Brothera wykazał satysfakcjonującą wydajność, pozwalając na wydruk średnio 2130 stron przy zaczernieniu 5%. Ponadto uzyskał bardzo dobry  wynik w ocenie kosztów eksploatacji, pozwalając na wydrukowanie pojedynczej strony A4 za 5 groszy. Pozytywnie oceniono również starannie wykonane opakowanie, jakość wydruków, bezproblemowość funkcjonowania drukarki oraz łatwy montaż. 
 
W badaniu testowano tonery sześciu marek: Asarto, UNi-1, Black Point, Action oraz Nelrodata.

Najwyższa Jakość Quality International 2016

22.12.2016


qi_2016.pngZ przyjemnością informujemy, iż Asarto zostało nagrodzone w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2016. Marka otrzymała najbardziej prestiżowy tytuł konkursu – certyfikat i Złote Godło w kategorii QI Product. Zdobycie nagrody jest potwierdzeniem, że marka Asarto stosuje najwyższe standardy, gwarantujące swoim Klientom otrzymanie produktu na najwyższym poziomie. Wielkim zaszczytem jest fakt, że marka Asarto, jako trzykrotny laureat w kategorii QI Product została dodatkowo uhonorowana specjalnym wyróżnieniem „Perła QI 2016”. Statuetka wskazuje, że obrany kierunek polityki firmy jest trafny i doceniany przez odbiorców.

Najwyższa Jakość Quality International to największy i najbardziej prestiżowy program projakościowy w Polsce, realizowany pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Instytucje patronujące nie są związane z żadnym podmiotem gospodarczym, przez co gwarantują bezstronność oceny. Celem projektu jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe parametry jakościowe.

Dane kontaktowe

Firma:
FHU DOMICIL Mirosław Cagara
ul. Gnieźnieńska 29
80-299 Gdańsk

E-mail: fhudomicil@gmail.com
Telefon: 509 420 682
 2024138

Konto: 64 1160 2202 0000 0003 2786 2756

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9.00 - 17.00
sobota: nieczynne

Mapa dojazdu

Witryna stworzona na platformie